Прекиди кобни по Лакташе

Д. Д.

ЧИТЛУК - Фудбалери Лакташа елиминисани су у осмини финала Купа БиХ. Актуелни шампион Зрињски је заслужено славио са 4:0 (2:0), али према приказаном на терену резултат је превисок.

За члана Прве лиге Републике Српске кобни су били прекиди. Прва три гола Лакташи су примили након убацивања. Прво је погодио Хрвоје Баришић у 30.минуту када је добро реаговао након убацивања. До одласка на одмор мрежа гостију се још једном затресла. У стријелце се након прекида уписао Немања Билбија у 36.минуту.

На старту другог дијела нови шок за Лакташе. Убацивање након корнера је голом крунисао Јосип Ћорлука у 52.минуту. Коначан резултат поставио је Немања Билбија у 76. минуту. Он се најбоље снашао у шеснаестерцу а гости су тражили да се игра прекине јер је један од играча лежао на терену.