Пораз Требињаца у десетом колу Премијер лиге: Леотар преузео “фењер”

Г.С.

ДОБОЈ КАКАЊ - Фудбалери Леотара поражени су на гостовању код Игмана резултатом 1:3, у десетом колу Премијер лиге БиХ.

Промјена тренера током седмице очигледно није одговарала Требињцима, који су пали на посљедње мјесто табеле, а престигла их је управо екипа из Коњица која је до овог кола била “фењераш”.

Послије одласка Марка Видојевића, кормило екипе привремено је преузео Дамјан Ратковић, заједно са помоћницима Анелом Рамићем и Дарком Јегдићем, али пожар није могао да угаси. Очекује се да ће управа клуба наредних дана именовати новог шефа струке.

Дуел двије посљедњепласиране екипе по кишовитом времену припао је домаћину, за којег је Мирсад Рамић постигао хет-трик, а у осам досадашњих утакмица само пет.

За Леотар је дебитовао и Денис Стојковић, који је стигао током седмице, а у игру је ушао на почетку другог полувремена.

***

ИГМАН 3 (2)

ЛЕОТАР 1 (1)

Стријелци: 1:0 Рамић у 31, 2:0 Рамић у 37, 2:1 Тодоровић из пенала у 41, 3:1 Рамић у 60. минуту.

Стадион: “Мокри долац” у Добој Какњу.

Гледалаца: 400

Судија: Александар Његомировић (Прњавор) 6,5.

Жути картони: Махмић, Дуповац (Игман), Матковић, Перишић (Леотар).

Играч утакмице: Мирсад Рамић (Игман) 8.

ИГМАН: Ћеман, Дураковић, Бешагић 6 (од 90. минута Алић -), Велић, Дрљевић, Хреља, Бодул 6 (од 66. минута Вазда -), Дуповац, Махмић 6 (од 90. минута Ћубара -), Јакуповић, Рамић (од 72. минута Благојевић -). Тренер: Хајрудин Ђурбузовић.

ЛЕОТАР: Пулетић 5 (од 46. минута Р. Перишић 6), Миловић, Ђајић, Цветковић 5 (од 46. минута Чубрило 5,5), Цмиљановић, Матковић 5 (од 46. минута Стојковић 5,5), М. Перишић 5 (од 66. минута Перван -), Шушњар, Карић 5,5 (од 71. минута Милић -), Тодоровић, Аћимовић. Тренер: Дамјан Ратковић.