Партизан побиједио Динамо из Батумија на крају припрема

АНТАЛИЈА - У посљедњој утакмици на припремама у Анталији, фудбалери Партизана савладали су данас грузијски Динамо из Батумија са 3:1.

Првак Грузије повео је у 6. минуту голом Мамучашвилија. Црно-бијели су преокренули резултат до полувремена, а стијрелци су били Никола Терзић у 37. и Рикардо Гомеш у 45. минуту, оба пута послије сјајних асистенција Бибраса Натха.

Коначан резултат 3:1 поставио је талентовани Марко Миловановић голом у 83. минуту.

Београђани су на припемама у Анталији остварили побједе против Тиквеша (2:1) из Сјеверне Македоније и Динама из Батумија (3:1), док су поражени од Истанбул Башакшехира (0:1) и Динама из Москве (1:2).

Партизан на старту другог дијела такмичења у Суперлиги 12. фебруара гостује Радничком у Нишу, а пет дана касније игра у Прагу меч против Спарте у оквиру плеј офа за Лигу конференција.