Партизан на припремама поражен од Динама из Москве

АА

АНТАЛИЈА - У трећој контролној утакмици на припремама у Анталији фудбалери Партизана поражени су од Динама из Москве резултатом 2:1.

Другопласирани тим руског првенства дошао је у вођство у 5. минуту кад је Данил Фомин из слободног ударца савладао Александра Поповића.

До полувремена је Партизан имао добре прилике за изједначење, али Марковић, Јовић и два пута Вујачић нису били довољно прецизни.

Партизан је друго полувреме почео приликом за Рикарда Гомеша, велику шансу имао је и млади Никола Терзић, али је одлично одбранио Шуњин.

Коначно, црно бели у 65. минуту долазе до изједначења.

Послије гужве у казненом простору Натхо је главом из непосредне близине савладао голмана Динама.

Послије периода без већих прилика Динамо постиже побједоносни погодак у 88. минуту када је Поповића са ивице шеснестерца савладао Галкин.

До краја припрема Партизан ће 5. фебруара играти против грузијског Динама из Батумија.