Партизан други пут у недјељу дана савладао Келн

Г.С.

БЕОГРАД - Фудбалери Партизана савладали су Келн резултатом 2:0 на домаћем терену у четвртом колу Лиге конференција.

Партизану је ово друга побједа у само недјељу дана, пошто су прошлог четвртка савладали Келн на гостовању резултатом 1:0.

Црно-бијели си новим тријумфом против овог бундеслигаша задржали прво мјесто у Групи Д и једном ногом закорачили у нокаут фазу Лиге конференција.

Утакмицу је обиљежио хаос који су направили "гробари", због којих је двапут у првом полувремену прекинута утакмица.

Навијачи домаћег тима су убацивали приотехничка средства на терен због којег је израелски судија наредио играчима да напусте терен, а Партизану је од 38. минута пријетио службени пораз од 3:0 да се догодио још један прекид.