Кливленд савладаo Денвер након продужетка ВИДЕО

ГС

Кошаркаши Кливленда савладали су Денвер након продужетка, резултатом 119:116.

Денвер је поклекао у Кливленду у завршници меча иако је почетком посљедње четвртине дјеловало да ће однијети побједу у Колорадо.

Нагетси су имали предност 92:78 десет минута прије краја, али је Кливленд преокренуо, па су гости изборили продужетак (107:107) Јокићевим поенима, 44 секунди прије краја.

Домаћин је блистао и у продужетку, па је тимском игром дошао до важне побједе.

Јокић је у посљедњем нападу финтирао, проиграо Хајланда, али је он промашио тројку за изједначење.

Лаури Марканен је био најбољи у побједничком тиму - постигао је 31 поен, уз десет скокова.

Денвер је поразом у Кливленду прекинуо серију побједа на гостовањима - има 12 побједа у посљедњих 16 утакмица, а изгубио је прву утакмицу на гостујућем терену од 11. фебруара.

Утакмицу сезоне одиграо је Богдан Богдановић и водио је Атланту до побједе.

Оклахома је поражена у Мајамију, а Алексеј Покушевски је једини остварио дабл-дабл.