Јуниори Борца опростили се од Европе

Г.С.

Јуниори фудбалског клуба Борац су као домаћини поразом од 0:3 на стадиону “Др Милан Јелић” у Модричи завршили су свој европски пут у Омладинској лиги шампиона.

Заостатак од два гола разлике и поред огромног залагања био је недостижан за бањалучки тим, који је вечерас поражен.

Ашдод је повео преко Ноама Мушеа након одбијене лопте по одбрањеном пеналу Ђорђа Војводића у 37. минути.

Друго полувријеме протекло је у изразито офанзивној игри “Црвено-плавог” тима која је непрестано јуришао ка голу гостију, али је недостатак спортске среће оставио Борчеве јуниоре без постигнутог поготка у премијерном европском наступу.

На самом завршетку сусрета, у другој минути надокнадног времена коначних 3:0 за Ашдод након два контра-напада са два поготка поставио је Абергел Равид Хај.

Фудбалери који су вечерас показали велику борбу за црвено-плаве боје сада се окрећу задацима у Премијер лиги БиХ, гдје настављају борбу за одбрану шампионске титуле, преносе Независне новине.