Јовановић: Нисмо се појавили у другом дијелу

Дарко Драгичевић

ПОДГОРИЦА - Кошаркаши Игокее доживјели су још један убједљив пораз у АБА лиги.

Кошаркаши Будућности савладали су тим из Лакташа 91:58 и боре се за трећу позицију.

Игокеа је на другој страни у новом проблему јер јој слиједи борба за опстанак. Тренер Владимир Јовановић је био незадовољан игром у другом дијелу утакмице у Подгорици.

-Нисмо се појавили на терену у 2. полувремену. Играли смо добро 16-17 минута, али је завршница 1. полувремена показала да ћемо имати проблема у другом. Имали смо проблема у организацији напада против агресивне одбране, недостатак плејмејкера је више него евидентан. У већем дијелу наставка нисмо могли да поставимо напад, само смо импровизовали, а на то се надовезао и лош шут за три поена. Пред нама је тежак распоред, тежак је период и иза и испред нас, али морам да вјерујем да можемо много дуже да играмо као овдје 16-17 минута, рекао је млађи од тренера који се зову Владимир Јовановић.