Јокић поново сјајан, али су Финикс и Букер били незаустављиви

ДЕНВЕР - Кошаркаши Денвера поражени су код куће у дуелу са резултатски најбољом екипом НБА лиге, Финикс Сансима, са 140:130, а Никола Јокић је пружио добру партију.

Денвер је посустао у посљедњој четвртини, а Јокић је за 32 минута на паркету постигао 28 кошева, уз по шест скокова и асистенција, и изванредан шут из игре, јер је погодио девет пута из 10 покушаја.

Српски кошаркаш имао је добру подршку Холанда са 23, Гордона са 21 и Бартона са 17 поена, али то није било довољно да у финишу зауставе разигране госте.

Код Финикса је бриљирао Девин Букер са 49 кошева и 10 асистенција. Пратили су га Бриџис са 22 и Крис Пол са 17 поена, уз 13 асистенција.

Данвер је и даље шести у Западној конференцији са 43 побједе и 31 поразом, док је Финикс водећи са 60 победа и само 14 пораза.