Ирвинг рекордом каријере водио Нетсе до побједе против Орландa

ОРЛАНДО - Кошаркаши Бруклина убједљиво су побиједили Орландо са 150:108 на гостовању, уз феноменалну партију Кајрија Ирвинга.

Ирвинг је Нетсе до 36. тријумфа у сезони предводио са невјероватних 60 поена, што му је рекорд каријере, али уједно и рекорд франшизе, а уз све то забиљежио је још шест скокова и четири асистенције за 35 минута игре.

Кошаркаш Бруклина, који је у првом полувремену убацио 41 поен, уједно је изједначио најбољи учинак у НБА лиги ове сезоне само два дана након што је кошаркаш Минесоте Карл Ентони Таунс имао исти учинак.

Испратио га је Кевин Дурент са 19 поена, а Пети Милс је додао три поена мање.

Код Орланда истакао се Кол Ентони са 19, док је на један мање стао Вендел Картер.

Резултати: Индијана- Мемфис 102:135, Орландо - Бруклин 108:150, Мајами - Детроит 105:98, Њу Орлеанс - Финикс 115:131.