Хет-трик Ђуричина за побједу Крупе

Г.С.

БАЊАЛУКА - Јесењи шампион Прве лиге Републике Српске Крупа савладао је на свом терену Лакташе са 6:3 у генералној провјери пред наставак сезоне.

У правој голеади трећепласирана екипа шампионата Српске головима Огњена Шкорића у 23. и 27. минуту повела је са 2:0, али то као да је пробудило изабранике Владимира Илића који су до полувремена погоцима Слободана Ђекића у 35. и Огњена Ђуричина у 38. минуту стигли до изједначења.

У наставку сусрета тренер Илић и његов колега на клупи Лакташа Миљан Бајић извршили су доста измјена, а Крупа је до предности дошла у 60. минуту поготком Милоша Перовића.

Осам минута касније изједначио је Давид Вуковић. До краја утакмице виђена су још три поготка.

Ђуричин је у 72. постигао други, а у 80. минуту и трећи гол на овом сусрету, док је коначни резултат поставио Александар Петровић у 87. минуту.