Фудбалери Леотара играли неријешено у Посушју

M.Z.

ПОСУШЈЕ - Фудбалери Леотара освојили су веома вриједан бод на гостовању у Посушју, гдје су са истоименим домаћином играли неријешено, 1:1.

Посушаци су до предности дошли већ послије 70 секунди утакмице, када се послије додавања Тонија Јовића најбоље снашао Габријел Бобан и савладао немоћног Душана Пулетића.

То није деморалисало Требињце, који су до изједначења стигли већ у осмом минуту.

Марко Чубрило је одлично извео корнер, а највиши у скоку био је Харис Ханџић и лопту смјестио у мрежу.

Гости су могли до потпуног преокрета у 15. минуту, али је снажан шут капитена Милоша Аћимовића отишао поред саме стативе.

Само три минута касније запријетио је и Амар Тахрић из слободног ударца, а већ у 19. минуту фудбалер Посушја Винко Розић погодио је пречку.

Посушје је имало велику шансу у 57. минуту, када је голман Пулетић сјајно одбранио ударац Томислава Дадића.

У наставку утакмице фудбалери Посушја вршили су константан притисак као голу чете са “Полица”, али је храбра одбрана Леотара на челу са голманом Пулетићем осујетила све нападе и у Требиње однијела велики бод.