Добојлије у четвртфиналу Купа БиХ: Слога срећнија на пеналима

Д. Д.

БАНОВИЋИ - Добојска Слога се пласирала у четвртфинале Купа БиХ. Бољим извођењем пенала 7:6 елиминисала је тузланску Слободу на утакмици која је одиграна у Бановићима

Након 90 минута игре резултат је био неријешен 1:1. Слобода је дошла до предности у 11. минуту када је Стојан Врањеш погодио након додавања Алића.

Слога је изједначила у 69.минуту. Голман Буквић је оборио Угљешу Стевановића а сигуран са пенала био је Обрад Старчевић. До краја се резултат није мијењао иако је Врањеш још једном затресао мрежу а гол је поништен због недозвољене позиције. Домаћи тим је ту бурно протествовао , али је судија Дражен Марић остао при својој одлуци

Након тога приступило се пеналима. Сигурни извођачи за добојски клуб су били: Старчевић, Крстовски, Баштић, Баранов, Стевановић, Зајић, Дадић. За Слободу су погађали: Комазец, Перван , Чивић, Бекић, Врањеш, Јусић, док је промашио Осмић.