Девет медаља за кик боксере из Српске

Д.Д.

БУДИМПЕШТА - Кик-боксери из Републике Српске освојили су девет медаља на Свјетском купу који је одржан у Будимпешти.

Они су на овом изузетно јаком такмичењу са више од 3 000 такмичара освојили два злата, два сребра и пет бронзи, те тако остварили сјајан резултат.

Најсјајнијом медаљом окитили су се Матеј Мучибабић из гатачког Тигра, те чланица Гвардије из Модриче Драгана Максимовић у категорији до 70 килограма.

Њен тимски колега Чедо Пантић је освојио сребро баш као и Виктор Милић, члан кик-бокс клуб Куле Трново.

Такмичари из Српске освојили су и пет бронзи, а оне су припале Николају Радуловићу (Кобре, Источно Сарајево), Марији Вујановић (Јединство, Брчко), Николини Влашки (Куле, Трново), Славиши Николићу (Гвардија, Модрича), те Јани Ђерић (Вележ, Невесиње).