Борац у осмини финала Kупа БиХ

БАЊАЛУКА - Фудбалери Борца први су учесник осмине финала Купа БиХ, пошто су на гостовању у Крупи на Врбасу савладали актуелног шампиона Српске и лидера Прве Лиге, Крупу са 3:1.

Гости су повели у 28. минуту голом поготком Енвера Кулашина, а девет минута касније на 2:0 повисио је Јово Лукић. У 64. минуту Горан Закарић је постигао и трећи гол за Борац, а почасни погодак за домаћина постигао је три минута касније Ајдин Реџић.

Остале утакмице ове фазе такмичења играју се сутра. Састају се: 14 часова: Јединство (Бихаћ) - Слога (Добој), Лакташи - Игман (Коњиц), Звијезда 09 (етно-село Станишићи) - Зрињски (Мостар), Фамос (Храсница) - Широки Бријег, Будућност (Бановићи) - Жељезничар (Сарајево), Батон (Сарајево) - Слобода (Тузла), ТОШК (Тешањ) - Вележ (Мостар), Колина (Устиколина) - Посушје, Радник (Бијељина) - Текстилац (Дервента), Звијезда (Градачац) - Градина (Сребреник), Слобода (Нови Град) - Рудар Приједор, Рудар (Хан Била) - Рудар (Какањ), 15: Слога (Горњи Вакуф) - Леотар (Требиње), 16: Алфа Модрича - Тузла сити, 18 часова: Челик (Зеница) - Сарајево.