Борац гледа ка првом мјесту

М.З.

БАЊАЛУКА - Са двије побједе и једним поразом кошаркаши Борца завршили су наступ на трећем балон турниру којем су били домаћини протеклих седам дана.

Бањалучани су са убједљивих 98:71, надиграли Ловћен у десетом колу и стигли до девете побједе у регионалним такмичењу ове сезоне. "Црвено-плави" су остали лидери са великим шансама да са првог мјеста започну такмичење у завршници у којој ће словити као фаворит за титулу и пласман у виши ранг.

На утакмици против екипе са Цетиња није било узбуђења као током претходне двије. Борац је контролисао игру и резултат па су шансу добили играчи који су имали мању минутажу до сада тако да је виђено доста страктивних потеза.

Већ на полувремену домаћин је имао 20 поена предности коју је рутинсли сачувао у других 20 минута за нови тријумф који је био награђен великим аплаузом више од 1500 навијача у дворани "Борик" који су здушно бодрили своје љубимце.

Најефикаснији код домаћина био је Коста Кондић са 20 поена, а Срђан Гаврић додао је 14.