Навијачи истакли заставу НДХ на утакмици против Звезде

Кошаркаши Црвене звезде побиједили су у гостима у 7. колу АБА лиге екипу Задра резултатом 81:74, а и ова утакмица је обиљежена скандалима који су постали свакодневница за хрватски град.

Све је кренуло дан прије утакмице када су хулигани Задра претукли два новинара и два члана делегације Црвене звезде, а завршило се јуче на трибинама, пише Кликс.

Наиме, навијачка група Торнадо је у свом копу истакла заставу Независне Државе Хрватске (НДХ).

Иако су је у једном тренутку склонили, током телевизијског пријеноса пред сам крај полувремена могла се поново видјети.

Иначе, прво полувријеме је било доста уједначено и завршено је водством Звезде резултатом 45:43.

Пружао је Задар солидан отпор и у другом полувремену, али је квалитетнија Звезда на крају ипак стигла до сигурне побједе.

Звезда дијели прво мјесто АБА лиге с екипом Будућности будући да обје екипе имају по шест побједа и један пораз. Задар је на осмој позицији с омјером 3-4.