Игокеа повела у финалној серији против Широког

ЛАКТАШИ - Кошаркаши Игокее савладали су Широки резултатом 96:82 у првој утакмици полуфиналне серије Лиге БиХ.

Доста боље отворили су утакмицу гости, а у првој четвртини у једном тренутку имали су и десет поена вишка.

Доста погођених тројки у том периоду имала је екипа Ивана Велића, али се Игокеа пробудила у завршници првог полувремена. Тада је дошло и до потпуног преокрета.

У наставку Игоси додатно подижу ниво игре, разиграном Драгану Милосављевићу који је на крају постигао 27 поена придружио се Коста Кондић и донио тиму Марка Цветковића заслужен тријумф. Кондић је на крају стао на 17 поена.

У екипи Широког Карлос Пепин убацио је 17 поена, по 13 су постигли Габриел Карамарко и Матео Чолак.

Утакмица број два у серији која се игра на двије побједе на програму је у сриједу у Широком.