Дуел Јокића и Дончића одлучио Ирвинг

ДАЛАС- Кошаркаши Денвера поражени су синоћ на гостовању Даласу у НБА лиги резултатом 107:105.

Дуел Николе Јокића и Луке Дончића припао је Словенцу, али је "меч винер" био Кајри Ирвинг, који је погодио шут за побједу у посљедњему секунду, преко Јокића.

Јокић је имао лоше шутерско вече (16-6), а меч је завршио са 16 поена, 11 скокова и седам асистенција, за 39 минута.

Дончић је био фантастичан са 37 поена и 12 скокова, док је Ирвинг убацио 24.

Кошаркаши Далас маверикса побиједили су послије неизвесне завршнице на домаћем паркету екипу Денвер нагетса 107:105 у утакмици регуларног дијела НБА сезоне.

Утакмица је, по свему судећи, била несвакидашња.

Обје екипе су се смјењивале у вођству и успонима и падовима у игри.

Сваку четвртину обиљежио је по један кошаркаш који је направио двоцифрен број поена.

Маверикси, трећи најлошији скакачки тим ове године потпуно су надскочили пети најбољи.

У тиму Денвера најефикаснији је био Џамал Мари са 23 поена, а 20 је додао Мајкл Портер.

Истовремено, Мајами је савладао Детроит 104:101, али Никола Јовић није играо због повреде.