Црвено-бијели изгубили од Олимпијакоса

GS

Борила се Црвена звезда, Немања Недовић и Адам Ханга су одиграли још једну одличну партију, али од црвено-бели су у посљедњој утакмици у Евролиги пред својом публиком изгубили од Олимпијакоса који су били предвођени сјајним Рајтом са 86:89 (14:23, 25:19, 25:21, 22:26).

Жељели су најбоље кошаркаши Звезде, али лош старт их је коштао ове изгубљене утакмице. Лоше су отворили изабраници Јаниса Сферопулоса меч, Грци су повели са 12:3 и то је била предност коју су одржавали током цијелог дуела.

Истина, успјела је Звезда у другом полувремену два пута да изједначи, на последњи предах између четвртина су отишли Београђани и са вођством 64:63 после магичне тројке Теодосића са осам метара, али снаге за потпуни преокрет нису имали.

Црвеној звезди остаје још један меч у Европи, који ће одиграти 11. априла портив Ефеса у гостима, преноси Спортал.