Звезда води 1:0 против Боде Глимта послије првог полувремена

БЕОГРАД - Фудбалери Црвене звезде воде 1:0 против Боде Глимта послије првог полувремена реванш меча плеј-офа за пласман у Лигу шампиона.

Једини гол за "црвено-бијеле" у првом полувремену постигао је Бруно Дуарте у 26. минуту из пенала.

У првом мечу, који је одигран прошле недјеље у Норвешкој, било је 2:1 за Боде Глимт.

Црвена звезда је прву шансу имала у 13. минуту, али је голман гостију Никита Хаикин зауставио ударац Хванга и послао је лопту у корнер.

"Црвено-бели" су наставили са нападима, а домаћи фудбалери су повели у 26. минуту.

Фредрик Сјоволд је оборио фудбалера Звезде Фелисија Милсона у шеснаестерцу Боде Глимта, а главни судија Давиде Маса је показао на пенал. Бруно Дуарте је био сигуран са 11 метара за вођство од 1:0.

Звезда је наставила са нападима у наставку меча, а голман гостију Никита Хаикин је у 31. минуту из помоћ пречке зауставио ударац Питера Олајинке.

"Црвено-бијели" су до краја првог полувремена имали иницијативу, а првих 45 минута је завршено резултатом 1:0 за домаћи тим.