Власник Наполија забранио тренеру и фудбалерима да дају изјаве

Предсjедник и власник Наполија Аурелио де Лаурентис забранио је данас тренеру Рудију Гарсији и фудбалерима да до даљњег дају изјаве послijе пораза код куће од Емполија (0:1) у мечу 12. кола Серије А.

Како је јавио италијански спортски портал Football Italia, Де Лаурентис је у полувремену ушао у свлачионицу екипе, а ложу стадиона "Дијего Армандо Марадона" напустио је послије гола Емполија у 90+1. минуту.

Одмах затим је рекао тренеру и фудбалерима да им је до даљњег забрањено да дају изјаве. Поменути портал је на крају додао да је Де Лаурентис утакмицу гледао у друштву Фабија Канавара, бившег фудбалера Наполија и рођеног Наполитанца, који се недјељама уназад у италијанским медијима помиње као насљедник Рудија Гарсије на клупи шампиона Серије А.