Влаховић јунак Јувентуса: Србин ушао са клупе и ријешио меч

Фудбалери Јувентуса савладали су екипу Фрозинонеа са 2:1, у оквиру 17. кола италијанске Серије А.

Апсолутни јунак Старе даме био је српски репрезентативац Душан Влаховић, који је ушао у игру у другом полувремену, а потом у самом финишу затресао мрежу и донио побједу црно-бијелима.
Запажену партију, имао је и Филип Костић, који је забиљежио асистенцију код водећег поготка Јувентуса у 12. минуту.

Србин је проиграо младог Кенана Јилдиза, који је правим "слаломом" кроз одбрану противника изборио позицију, а потомо прецизно погодио у ближи угао.

Ипак, већ на старту другог полувремена, изједначио је Фрозиноне, и то преко Хаимеа Баеза, који је погодио на асистенцију Монтерисија.

А онда, у 81. минуту, Влаховић је још једном показао да заслужује да буде у страртној постави.

МекКени је добро центрирао у само "срце" казненог простора, а Влаховић је феноменално реаговао, највише скочио и главом послао лопту у сам горњи десни угао гола Фрозинонеа.

Успио је српски репрезентативац и још једном да затресе мрежу у 89. минуту, али је тај погодак поништен због недозвољене позиције, преноси Телеграф.рс