ТСЦ поражен од Фрајбурга

БАЧКА ТОПОЛА- Фудбалери ТСЦ-а поражени су у Бачкој Тополи од екипе Фрајбурга резултатом 3:1 (0:1) у мечу трећег кола групе А Лиге Европе.

ТСЦ је повео у 13. минуту голом Немање Петровића. Фрајбург је до побједе стигао у другом полувремену, а сва три гола за госте постигао је Винћенцо Грифо.

Он је први погодак постигао у 49. минуту из пенала, а потом се још два пута уписао у стријелце у 59. и 73. минуту.

У другом мечу трећег кола групе А, Олимпијакос је на свом терену побиједио Вест Хем 2:1.

Прво мјесто на табели држи Вест Хем са шест бодова, док је Фрајбург други са такође шест.

Олимпијакос је трећи са четири бода, док је ТСЦ последњи са само једним поеном.

У наредном колу групе А Лиге Европе, које је на програму деветог новембра, играће Фрајбург - ТСЦ и Вест Хем - Олимпијакос.