Све занимљивија борба за титуле у другим лигама Републике Српске: Вележ опет преузео трон

Дарко Пашагић

БАЊАЛУКА - Фудбалери Вележа из Невесиња вратили су се на чело табеле у Другој лиги Републике Српске, група исток, пошто су у 21. колу као гости савладали Подриње из Тршића са 3:0.

Изабраницима Мијата Мишељића на руку су или и остали резултати, јер је до овог кола водеће Јединство из Бродца поражено на гостовању код прошлосезонског прволигаша Будућности из Пилице са 1:3, а неуспјехе на страни су доживјеле и још двије екипе из врха, паљанска Романија и Стакорина из Чајнича.

Вележ је Тршићу повео у 19. минуту поготком Сергеја Продановића, да би његов отац Горан Продановић у 42. минуту из пенала повисио на 2:0. Дубоко у судијској надокнади другог дијела утакмице коначан резултат поставио је Дарко Реповић, који је постигао трећи погодак за друголигаша из Невесиња.

У групи запад фудбалери Горице наставили су сјајним играма у прољећном дијелу сезоне и остварили су четврту узастопну побједу. Овог пута оружје пред изабраницима Душка Сакана, који је на терену носио и капитенску траку, положили су играчи Полета 1926 из Брода, који су поражени са 1:5. Јунак тријумфа био је троструки стријелац Стефан Богосављевић. Он је свесрдну подршку имао у Станку Малиновићу, који се два пута уписао у листу стријелаца. Тако је екипа из Шипова и даље на два корака заостатка за водећим Борцем из Козарске Дубице, који је славио на гостовању у Чечави, гдје је побиједио Укрину са 2:0. Већ сутра од 16 часова на стадиону “Ђолови” у Козарској Дубици Борац и Горица у дербију прољећног дијела играју сусрет 22. кола.

Све утакмице у обје групе других лига играју се сутра од 16 часова. Састају се: група запад: Пролетер (Т) - Дубраве, ФСА Приједор - Брдо, Црни Врх - Челинац, Прогрес - Борац (Ш), Слога (С) - Слога (Т), БСК - Укрина, Борац (КД) - Горица, Полет 1926 - Јединство (Ж), група исток: Вележ (Н) - Рудар 1925, Херцеговац - Будућност (П), Јединство (БР) - Младост (Г), Стакорина - Власеница, Младост (Р) - Илићка 01, Губер - Дрина ХЕ, Романија - Гласинац 1936, Пролетер (Д) - Подриње (Т).

ПРОЛЕТЕР (Т)  1 (1)

Стријелци: 1:0 Л. Нишић у 25. Минуту, 1:1 А. Секулић у 45+1. Минуту.

Стадион: Спортски центар “Драго Ковачевић” у Жеравици.

Гледалаца: 100.

Судија: Владимир Анчић (Прњавор) 6,5.

Жути картони: Петковић (Јединство, Ж), Ристић (Пролетер, Т).

Играч утакмице: Александар Секулић (Пролетер, Т) 7.

ЈЕДИНСТВО (ЖЕРАВИЦА): Бекић 6, Ђогић 6,5, Вранић-Будимовић 6, Ђ. Нишић 6,5, Будимовић 6,5, Кнежић 6 (од 74. минута Хајдаревић -), Л. Нишић 7, Петковић 6,5, Петровић 6,5, Делибашић 6,5, Хамзић 6. Тренер: Велимир Стојнић.

ПРОЛЕТЕР (ТЕСЛИЋ): Хасић 6,5, С. Кузмановић 6,5, Јовановић 6 (од 53. минута М. Секулић 6), Вукмировић 6,5, Ристић 6,5, Е. Осмић 6, Т. Осмић 6,5, Николић 6,5, Јотановић 6, А. Секулић 7, Б. Кузмановић 6. Тренер: Дарјан Грбић.

****

ГОРИЦА   5 (3)

ПОЛЕТ 1926      1 (1)

Стрелци: 1:0 Богосављевић у 4, 2:0 Малиновић у 9, 2:1 П. Бардак у 12, 3:1 Богосављевић у 20, 4:1 Богосављевић у 46, 5:1 Малиновић у 80. минуту.

Стадион: Горице у Шипову.

Гледалаца: 300.

Судија: Борислав Радић (Градишка) 6,5.

Жути картони: Граховац, Шобић (Горица), Петрић, С. Бардак, М. Грозданић (Полет 1926).

Играч утакмице: Стефан Богосављевић (Горица) 8,5.

ГОРИЦА: Илић 7, Пено 7 (од 82. минута Плавшић -), Халаба 7 (од 82. минута Јакшић -), Граховац 7 (од 63. минута Реља -), Сакан 7, Сивоњић 7, Р. Јовић 7 (од 78. минута Мешић -), Малиновић 8, Џафер 7 (од 63. минута Шобић -), Перак 7, Богосављевић 8,5. Тренер: Душко Сакан.

ПОЛЕТ 1926: Вукичевић 5, Петрић 5 (од 70. минута Ђорђевић -), М. Грозданић 5, Ђекановић 5, С. Грозданић 5, П. Бардак 6,5, Лекић 5, Милошевић 5, С. Бардак 5, Миловац 5, Жарић 5 (од 80. минута Теодосић -). Тренер: Бојан Петрић.

***

УКРИНА   0 (0)

БОРАЦ (КД)      2 (1)

Стријелци: 1:0 Јанковић у 14, 2:0 Кампаз у 90+1. минуту.

Стадион: Спортског центра у Чечави.

Гледалаца: 70.

Судија: Дејан Смиљић (Бањалука) 6,5.

Жути картони: Зеленковић, Драган Вучић (Укрина), Гаврић, Ковачевић (Борац, КД).

Играч утакмице: Емилко Јанковић (Борац, КД) 7,5.

УКРИНА: Нинковић 6, Б. Вучић 6 (од 90+2. минута Васиљевић -), Хаџикадунић 6 (од 65. минута Врховац -), Драгослав Вучић 6 (од 90+2. минута Петровић -), Татић 6 (од 65. минута Југовић -), Илић 6, Симић 6, Драган Вучић 6 (од 51. минута Кулага 6), Босић 6, Зеленковић 6, Ђурић 6. Тренер:Миливоје Видовић.

БОРАЦ (КОЗАРСКА ДУБИЦА): Валенсија 7, Бунић 7, Пејичић 7, Благојевић 7, Јаћимовић 7 (од 65. минута Ковачевић 7), Хинестроза 7, Пекић 7, Гаврић 7, Зец 7, Јанковић 7,5, Пралица 7 (од 65. минута Кампаз 7). Тренер: Раде Дрвеница.

***

СЛОГА (Т)         0 (0)

БСК           2 (0)

Стријелци: 0:1 Марјановић (аутогол) у 78, 0:2 Триван из пенала у 80. минуту.

Стадион: Слоге у Трну.

Гледалаца: 60.

Судија: Предраг Ерлетић (Модрича) 6,5.

Жути картони: Марјановић, Ивић (Слога, Т), Бабић, Пушић, Трнинић, Јовић, Стојичић (БСК).

Играч утакмице: Стефан Триван (БСК) 7,5.

СЛОГА (ТРН): Гашић 6, Грозданић 6, Марјановић 5,5, Јаворац 6, Курузовић 6 (од 87. минута Кобас -), Ни. Јокановић 6, Ивић 6 (од 84. минута Не. Јокановић -), Домузин 6, Тучић 6 (од 79. минута Милиновић -), Гаћеша 6, Кукић 6. Тренер: Предраг Мајкић.

БСК: Гојић 7, Чекић 7, Лемић 6,5 (од 46. минута Росић 7), Штековић 7, Јовић 7, Драгољић 6,5 (од 70. минута Бабић -), Трнинић 7, Стојичић 7 (од 87. минута Пушић -), Триван 7,5, Грачанин 7, Микић 7. Тренер: Жељко Врањеш.

***

БОРАЦ (Ш)        0 (0)

СЛОГА (С)         2 (1)

Стријелци: 0:1 Ремић у 10, 0:2 Тодорић у 75. минуту.

Стадион: Градски у Шамцу.

Гледалаца: 150.

Судија: Бојан Џепина (Приједор) 6,5.

Жути картони: Сјенчић, Дујмушић (Борац, Ш), В. Њежић, Р. Зеленац (Слога, С).

Играч утакмице: Бранимир Тодорић (Слога, С).

БОРАЦ (ШАМАЦ): Маслић 6 (од 78. минута Стојичић -), Нишић 6, Јаћимовић 6, Дакић 6 (од 57. минута Л. Павловић 6), Дујмушић 6 (од 78. минута Арсенић -), Марчета 6, Мићић 6, Сјенчић 6 (од 59. минута Ђурић 6), И. Павловић 6, Пупчевић 6, Благојевић 6. Тренер: Младен Радовић.

СЛОГА (С): Смиљанић 7, Зукановић 7, В. Њежић 7, Карамехић 7, Тодорић 7,5, И. Њежић 7, Шервел 7, Р. Зеленац 7, Ремић 7,5, Травар 7, Кондић 7. Тренер: Славко Вујић.

***

ЧЕЛИНАЦ         1 (1)

ПРОГРЕС 1 (1)

Стријелци: 0:1 М. Будић из пенала у 15, 1:1 Босанчић у 35. минуту.

Стадион: Спортски центар у Челинцу.

Судија: Милан Радуловић (Прњавор) 6,5.

Жути картони: Босанчић (Челинац), Ђурановић, Ђукарић, Баришић, Трифковић (Прогрес).

Играч утакмице: Огњен Босанчић (Челинац) 7.

ЧЕЛИНАЦ: Јовић 6, Рађеновић 6,5, Амиџић 6, Дубравац 6 (од 89. минута Гаврић -), Кузмановић 6,5, Томић 6,5, Јусић 6, Бајић 6, Босанчић 7, Крминац 6 (од 88. минута Орашанин -), Бабић 6 (од 76. минута Субић -). Тренер: Данијел Пеулић.

ПРОГРЕС: Дукић 6, Баришић 6,5, Тепић 6,5, Кутић 6, Трифковић 6, Никић 6 (од 78. минута Видовић -), М. Будић 7, П. Будић 6,5, Ђукарић 6,5, Ђурановић 6, Свјетлановић 6,5. Тренер: Стефан Марковић.

***

БРДО                  2 (1)

ЦРНИ ВРХ         0 (0)

Стријелци: 1:0 Исаковић у 31, 2:0 Вујатовић у 73. минуту.

Стадион: “Ведро поље” у Хамбаринама.

Гледалаца: 80.

Судија: Петар Тепић (Челинац) 6,5.

Жути картон: Исаковић (Брдо).

Играч утакмице: Немања Вујатовић (Брдо) 7,5.

ОФК БРДО: Видовић 7, Тркуља 7 (од 87. минута Дедић -), Харамбашић 7, Крнета 7 (од 73. минута Петковић -), Вујатовић 7,5 (од 87. минута Бехлић -), Исаковић 7,5 (од 58. минута Карајица 7), Миодраговић 7, Стевић 7 (од 87. минута Кривдић -), Сархатлић 7, Бундало 7, Миљевић 7. Тренер: Мирза Алкић.

ЦРНИ ВРХ: Рачић 6, Ђукановић 6 (од 60. минута Рогић 6), Аулић 6 (од 82. минута Станковић -), Шавија 6, Дамјанић 6, Субић 6 (од 69. минута Миздрак -), Зеленика 6, Грабовац 6 (од 82. минута Брдан -), Вукосављевић 6, Диљевић 6 (од 82. минута Црногаћа -), Милаковић 6. Тренер: Далибор Балабан.

***

ДУБРАВЕ           2 (2)

ФСА ПРИЈЕДОР        1 (1)

Стријелци: 0:1 В. Мршић у 4, 1:1 Савановић у 8, 2:1 Савановић у 14. минуту.

Стадион: Дубрава у Дубравама.

Судија: Дејан Радић (Модрича) 6,5.

Жути картони: Радосавац, Никић (Дубраве), В. Мршић (ФСА Приједор).

Играч утакмице: Милан Савановић (Дубраве) 8.

ДУБРАВЕ: Васић 6,5, Д. Кисин 7 (од 89. минута Латифовић -), Сањицки 7, Лукајић 7, Грујић 7, Савановић 8, Малбашић 7, Радосавац 7, Б. Кисин 7, Малешевић 7 (од 56. минута Квргић 6,5), Шикуљак 7 (од 81. минута Никић -). Тренер: Синиша Ђурић.

ФСА ПРИЈЕДОР: Згоњанин 6, Речевић 6, Рудак 6,5, Голић 6,5, Ковачевић 6 (од 65. минута Милинковић -), Вујчић 6,5, Мариновић 6, Микић 6, В. Мршић 7, Бабић 6 (од 84. минута Грбић -), М. Мршић 6 (од 46. минута Кнежевић 6). Тренер: Ненад Башић.

***

ПОДРИЊЕ (Т)   0 (0)

ВЕЛЕЖ (Н)                  3 (2)

Стријелци: 0:1 С. Продановић у 19, 0:2 Г. Продановић из пенала у 42, 0:3 Реповић у 90+3 минуту.

Стадион: Подриња у Тршићу.

Гледалаца: 40.

Судија: Горан Лакић (Брчко) 6,5.

Жути картони: Радовановић, Крајшумовић, М. Аћимовић (Подриње, Т), Кљакић, С. Продановић (Вележ, Н).

Играч утакмице: Сергеј Продановић (Вележ, Н) 7,5.

ПОДРИЊЕ (ТРШИЋ): Петровић 5,5, Тешић 5,5, Радовановић 5,5, Новаковић 5,5 (од 46. минута Фетаховић 5,5), Г. Аћимовић 5,5, Хасановић 5,5, М. Аћимовић 5,5 (од 75. минута Катић -), Јосиповић 5,5 (од 60. минута Матић 5,5), Крајшумовић 5,5, Крстић 5,5, Хускић 5,5. Тренер: Милинко Лазић.

ВЕЛЕЖ (НЕВЕСИЊЕ): Зуровац -, Гутић 7, Петковић 7, Вукосав 7 (од 56. минута Вујичић -), Шиљеговић 7, Г. Продановић 7,5, Кљакић 7 (од 87. минута Јеремић -), Реповић 7,5, Драшковић 7, С. Продановић 7,5, Шаренац 7. Тренер: Мијат Мишељић.

***

ГЛАСИНАЦ 1936       2 (0)

ПРОЛЕТЕР (Д)  1 (0)

Стријелци: 1:0 Шука из пенала у 53, 1:1 С. Ракић у 71, 2:1 Шука из пенала у 86. минуту.

Стадион: “Бара” у Сокоцу.

Гледалаца: 50.

Судија: Милан Тадић (Пале) 6,5.

Жути картон: Илић (Пролетер, Д).

Играч утакмице: Неђо Шука (Глсинац 1936) 8.

ГЛАСИНАЦ 1936: Крунић 7, Пајевић 7, Деурић 7 (од 58. минута Ми. Вујичић 7), С. Новосел 7, Витомир 7 (од 77. минута Л. Новосел -), Нинковић 7, Шкобо 7, Шука 8, Лиздек 7, Лончаревић 7 (од 58. минута Вуковић 7), А. Пејановић 7 (од 88. минута Гладанац -). Тренер: Огњен Крешталица.

ПРОЛЕТЕР (ДВОРОВИ): Илић 6,5, Секулић 6,5, Мркајић 6,5, Васић 6,5, Н. Ракић 6,5, Арнаутовић 6,5, С. Ракић 7, Оџаклић 6,5, Барјактаревић 6,5 (од 46. минута Јовић 6,5), Симић 6,5 (од 68. минута Магазин -), Максимовић 6,5 (од 77. минута Матијевић -). Тренер: Драган Матић.

***

ДРИНА ХЕ         4 (2)

РОМАНИЈА      1 (1)

Стријелци: 1:0 Се. Лозо у 11, 1:1 Пејовић (аутогол) у 12, 2:1 Дамјановић из пенала у 41, 3:1 Дамјановић у 52, 4:1 Се. Лозо у 79. минуту.

Стадион: Градски у Вишеграду.

Судија: Далибор Лукић (Бијељина) 6,5.

Жути картони: Грујић, Симић, Секулић, Пејовић (Дрина ХЕ), Благојевић, Глуховић (Романија).

Играч утакмице: Сергеј Лозо (Дрина ХЕ) 8.

ДРИНА ХЕ: Томић 7, Ристивојевић 7 (од 88. минута Терзић -), Пљеваљчић 7, Станојчић 7, Дамјановић 8 (од 88. минута Са. Лозо -), Марковић 7, Секулић 7, Се. Лозо 8 (од 80. минута Врећо -), Пејовић 6,5, Грујић 7 (од 89. минута Сарић -), Симић 7 (од 89. минута Ковачевић -). Тренер: Јадранко Јањић.

РОМАНИЈА: Лучић 5, Симић 5, Короман 5 (од 79. минута Мотика -), Елек 5, Кошарац 5, Симанић 5, Лукић 5, Цицовић 5, Благојевић 5 (од 79. минута Тробок -), Ступар 5 (од 58. минута Маљукан 5), Глуховић 5. Тренер: Сретко Вуксановић.

***

ИЛИЋКА 01      3 (2)

ГУБЕР                0 (0)

Стријелци: 1:0 Крсмановић у 25, 2:0 Омић у 34, 3:0 Крсмановић у 56. минуту.

Стадион: Градски у Брчком.

Судија: Василије Милошевић (Бијељина) 6,5.

Жути картони: Божић, Крстић, Ристић (Илићка 01), Ћирковић (Губер).

Црвени картон: Сергеј Јурошевић (Губер) у 33. минуту.

Играч утакмице: Милош Крсмановић (Илићка 01) 8.

ИЛИЋКА 01: Мићановић -, Челик 7 (од 45. минута Томић 7), Омић 7,5, Ристић 7, Станкић 7, Антуновић 7, Арсић 7, Крсмановић 8 (од 88. минута Ђукић -), Божић 7 (од 69. минута Маркановић -), Петровић 7, Крстић 7 (од 75. минута Топаловић -). Тренер: Радивоје Николић.

ГУБЕР: Попадић 5,5, Аврамовић 5,5, Јурошевић 5, Петровић 5,5, Максимовић 5,5, Јашаревић 5,5, Лемез 5,5, Косанић 5,5 (од 75. минута Мујић -), Ћирковић 5,5, Грујичић 5,5, Чирак 5,5. Тренер: Давор Крсмановић.

***

ВЛАСЕНИЦА             3 (0)

МЛАДОСТ (Р)   0 (0)

Стријелци: 1:0 Фехратовић у 50, 2:0 Ступар у 80, 3:0 Митровић у 90+1. минуту.

Стадион: Градски у Власеници.

Гледалаца: 120.

Судија: Лука Малетић (Бијељина) 6,5.

Жути картони: Мајсторовић, Крсмановић (Власеница), Нерић, Ђурђевић, Цвијетић, Планинчић (Младост, Р).

Играч утакмице: Слађан Ступар (Власеница) 7,5.

ВЛАСЕНИЦА: Дракулић -, Фехратовић 7,5, Мијатовић 7, Петровић 7, Матић 7 (од 76. минута Вуковић -), Митровић 7,5, Ступар 7 (од 83. минута Тодоровић -), Н. Ковачевић 7, Мајсторовић 7, М. Ковачевић 7 (од 46. минута Крсмановић 7), Видовић 7. Тренер: Павле Голијан.

МЛАДОСТ (РОГАТИЦА): Којић 5,5, Поповац 5,5 (од 41. минута Михајловић 5,5), Нешковић 5,5, Божовић 5,5, Планинчић 5,5, Томић 5,5, Крсмановић 5,5, Ђорем 5,5, Ђурђевић 5,5, Нерић 5,5, Николић 5,5 (од 65. минута Цвијетић -). Тренер: Драган Јовановић.

***

МЛАДОСТ (Г)   1 (1)

СТАКОРИНА             0 (0)

Стријелац: 1:0 Авдаловић у 42. минуту.

Стадион: Градски у Гацку.

Судија: Велибор Видаковић (Зворник) 6,5.

Жути картон: Пушара (Младост, Г),

Играч утакмице: Јефто Авдаловић (Младост, Г) 7.

МЛАДОСТ (ГАЦКО): Матковић 6,5, Авдаловић 7, Шаренац 6,5 (од 69. минута Стајић -), Горановић 6,5, Слијепчевић 6,5, Николић 6,5, Пушара 6,5, Крстојевић 6,5 (од 81. минута Дубљевић -), Зиројевић 6,5, Суџум 6,5, Тепавчевић 6,5. Тренер: Веселин Слијепчевић.

СТАКОРИНА: Бојановић 6,5, Дачевић 6 (од 59. минута Д. Тадић 6), Катана 6,5 (од 78. минута Гиговић -), Јовановић 6,5, Мрдак 6, Миловић 6, Д. Симовић 6,5 (од 76. минута Стјепановић -), Т. Тадић 6, Миловановић 6,5, Нешковић 6, Н. Симовић 6. Тренер: Константин Катана.

***

БУДУЋНОСТ (П)       3 (1)

ЈЕДИНСТВО (БР)      1 (1)

Стријелци: 1:0 Миловановић у 3, 1.1 Ружичић у 25, 2:1 Крезовић у 59, 3:1 Ристић у 89. минуту.

Стадион: Будућности у Пилици.

Судија: Урош Југовић (Пале) 6,5.

Жути картони: Радић, Ристић (Будућност, П), Х. Дукић, Лукић (Јединство, Бр).

Црвени картон: Симо Лукић (Јединство, Бр) у 75. минуту.

Играч утакмице: Далибор Крезовић (Будућност, П) 7,5.

БУДУЋНОСТ (ПИЛИЦА): Симић 7, Радовановић 7, Марковић 7 (од 74. минута Савић -), Стјепановић 7 (од 84. минута Јосиповић -), Лукић 7, Ристић 7,5, Лазаревић 7, Радић 7, Ивановић 7, Миловановић 7,5, Крезовић 7,5. Тренер: Далибор Крезовић.

ЈЕДИНСТВО (БРОДАЦ): Ђорђић 6, Лукић 5, Стевановић 5,5 (од 73. минута А. Дукић -), Рачановић 6, Шикуљак 6 (од 80. минута Митровић -), Томић 5,5 (од 73. минута Гвозденац -), Ружичић 6,5 (од 87. минута Јевтић -), Василић 6, Калајџић 5,5, Х. Дукић 5,5, Крсмановић 6. Тренер: Борислав Тонковић.

***

РУДАР 1925                 5 (3)

ХЕРЦЕГОВАЦ  1 (1)

Стријелци: 0:1 Вујовић у 5, 1:1 Б. Цвијић у 9, 2:1 Давидовић из пенала у 40, 3:1 Јовић у 43, 4:1 Јелић у 53, 5:1 Б. Цвијић у 85. минуту.

Стадион: Градски у Угљевику.

Судија: Жељко Текић (Зворник) 6,5.

Жути картони: Б. Цвијић, Јелић, Бумбић (Рудар 1925), Дангубић, Биберџич, Вујовић, Ивковић (Херцеговац).

Црвени картони: Марко Вујовић (Херцеговац) у 67. минуту, Борис Ивковић (Херцеговац) у 67. минуту.

Играч утакмице: Бранислав Цвијић (Рудар 1925) 8.

РУДАР 1925: Максимовић 7, Бумбић 7, Божић 7 (од 80. минута Ђурић -), Тојић 7 (од 80. минута Копривица -), Митровић 7, Јелић 7,5 (од 62. минута Н. Цвијић -), Б. Цвијић 8 (од 86. минута И. Марковић -), Давидовић 7,5, Ж. Марковић 7, Стевић 7, Јовић 7,5 (од 62. минута Арсеновић -). Тренер: Горан Љубојевић.

ХЕРЦЕГОВАЦ: Биберџић 5, Андрић 5, Попадић 5, Вучковић 5, Вујовић 5, Старовић 5 (од 46. минута Милидраговић 5), Дангубић 5 (од 46. минута Миливојевић 5), Ивковић 5, Илић 5 (од 70. минута Кешељевић -), Суџум 5, Комненић 5. Тренер: Рајко Миленић.

++++++++++++++++

Треће лиге

ЗАПАД

Резултати 18. кола: ДОБРЉИН: Славен - Пламен 1:3, ГРБАВЦИ: “13 скојевки” - Полет Крајишник 3:0, БАЊАЛУКА: Напријед - Лауш 5:0, КОТОР ВАРОШ: Младост - Братство (К) 0:2, БАЊАЛУКА: Будућност - Лијевче 1:1, ГОРЊИ ПОДГРАДЦИ: Слога ДИПО - Слога (Р) 3:0, БАЊАЛУКА: Крајина - Сводна није одиграно (гости нису допутовали).

14. Сводна 17      0        0        17      8:71   0

Парови 19. кола: БАЊАЛУКА: Крајина - Славен, СВОДНА: Сводна - Слога ДИПО, САНИЧАНИ: Слога (Р) - Будућност (БЛ), НОВА ТОПОЛА: Лијевче - Младост (КВ), КОЗАРАЦ: Братство - Напријед, БАЊАЛУКА: Лауш - “13 скојевки”, ДРАГОЧАЈ: Полет Крајишник - Пламен.

ИСТОК

Резултати 21. кола: ШЕКОВИЋИ: Шековићи - Табанци 2:0, ТРНОВИЦА: Трновица - Партизан (ДТ) 3:1, ГОРЊИ БРЕЗИК: Брезик - Бирач 3:0, БРЧКО: Локомотива - Локањ 2:2, СКЕЛАНИ: Будућност - Омладинац (П) 2:0, ДОЊЕ ЦРЊЕЛОВО: Задругар - Јединство (Р) 1:0, Јања 2009 слободна,  Младост (ВО) слободна.