Слога освојила важан бод у Зеници

Д.Д.

ЗЕНИЦА  - Добојска Слога освојила је велики бод на гостовању код Сарајева јер су одиграли неријешено 1:1.

Имали су домаћи играчи теренску иницијативу али нису успјели да је крунишу са побједом. Добојски тим је тако поправио шансе за опстанак а овај бод добија на значају јер је екипа дошла у Зеницу знатно ослабљена.

Слога је опасно пријетила из контри па је у 5. минуту Стевановић изашао сам пред Диздаревића, али голман домаћих га зауставља! Сарајево је повело у 16. минуту. Прво је Гучмазов зауставио шут Варешановића, али је Кyреме погодио за 1:0. Слога је затим пријетила преко Обрада Старчевића.

У 48. минуту Франко Дадић доноси изједначење. Стевановић је пронашао саиграча који погађа. Сарајево је након тога имало неколико сјајних шанси међутим нису успјели да постигну гол. У судијској надокнади поништен је гол Сарајева што је изазовало велике протесте домаћих.