Слога наставила да побјеђује упркос промјени терена

Д.Д.

ДОБОЈ - Слога је промијенила домаћи терен, али не и навике. Екипа Владе Јагодића је  и у Модричи наставила са успјесима и савладала је Игман 4:1, те је наставила са максималним учинком у домаћим мечевима.

Добојлије је до побједе водио Дејан Видић. Овосезонско појачање је довео свој тим у вођсвтво у 18.минуту, да би након тога Игман покушавао да доже до изједначења.

На старту другог дијела Владо Јагодић је извршио двије измјене које су дале резултат. Слога је практично у првом налету повећала предност на 2:0 голом Видића , да би исти играч на асистенцију Данила Шиповца погодио и у 54.минуту. Са ова три гола корпулетни нападач је преузео прво мјесто на листи стријелаца са 10 голова.

Трачак наде гостима донио је Петар Бојо у 76. минуту када је смањио заостатак, али је добојски тим ескпресно узвратио. Само два минута касније Тони Јовић је затресао мрежу ривала и ријешио све дилеме око побједника.