Сезона каријере: Два гола Влаховића за девет минута

ГС

Српски репрезентативац Душан Влаховић постигао је 10. и 11. гол ове сезоне за Јувентус, који је захваљујући њему повео у Лечеу 2:0.

Најбољи стријелац популарне "Старе даме" најприје је погодио у 59. минуту волеј ударцем лијевом ногом, а девет минута касније је убацио лопту са гол линије у мрежу.

Влаховић је већ сада успио да премаши прошлосезонски биланс голова, тада је на 27 утакмица стигао до десет погодака, а сада му је за још бољи учинак било потребно 19 утакмица (толико је одиграо ове сезоне).

Ово му је, отуда, и најбоља, најефикаснија сезона у Серији А, сходно томе и сезона каријере.

Подсјетимо, Душан је постигао два гола и недавно, прије пет дана против Сасуола. Тада је дао два еврогола, најљепша ове сезоне за њега.

Одличан меч за госте играо је и други српски репрезентативац Филип Костић, који је учествовао у акцији код другог гола када је упутио центаршут пред гол, гдје је услиједио скок Меккенија и егзекуција Влаховића, преноси Б92.нет.