Сарајево покварило повратак

Дарко Драгичевић

ДОБОЈ - Фудбалери Слоге нису успјели да повратак на реновирани стадион Луке у Добоју украсе побједом. Сарајево је славио на гостовању 3:1 и реванширало се за пораз прошле сезоне.

Слога је имала у првом полувремену пуно проблема у одбрани прекида те транзицији. Сарајево је то знало да казни. Прво је након убацивања најбоље се снашао у шеснаестерцу Винко Солдо у 18.минуту.

А онда је на сцену ступио Гиорги Гулијашвили. Постигао је два лијепа гола након добре транзиције у 32. и 34.минуту. Слога је успјела да дође до гола у финишу првог дијела.Срђан Грабеж се најбоље снашао након гужве пред голом .Ж

У другом дијелу Слога је покушала да дође до другог гока и да се врати потпуно у меч. Ипак неколико пута је добро интервенисао голман гостију Роцков који није дозволио резултатску драму.

Сарајево је имало шансе након контранапада а на крају је дошло до заслужене побједе.