Роналдо наставио решетати мреже у Саудијској Арабији, сада има 11 голова из девет сусрета

GS

Португалски фудбалски ас Кристиано Роналдо је наставио решетати мреже у Саудијској Арабији у дресу Ал-Насра.

Његов Ал-Наср је у 22. колу гостовао код Ал-Адалаха, предзадње екипе саудијског првенства и славио је резултатом 5:0, а Роналдо је постигао два поготка.

Роналдо је довео своју екипу у водство у 40. минути из пенала, а на почетку другог полувремена Андерсон Талисца је удвостручио предност.

Кристиано је до свог другог поготка стигао у 66. минути и то на начин који смо виђали свих ових година. Примио је лопту на лијевој страни казненог простора, експлозивно је гурну лопту на лијеву ногу, ухватио чувара "на спавању" и потом силовито погодио супротни угао гола.
Талисца је у 78. повисио на 4:0, а коначних 5:0 је поставио Ајман Јахја у 90+8. минути.

Роналдо сада на конту има 11 голова из девет сусрета у саудијском првенству, а његов Ал-Наср је други на табели осам кола прије краја са бодом заостатка за водећим Ал-Итихадом, преноси Кликс