Реми фудбалера Чукаричког и Спартака, Лука Аџић постигао два гола из корнера

БЕОГРАД - Фудбалери Чукаричког и Спартака одиграли су данас у Београду без побједника, 2:2 (1:0) у мечу 25. кола Суперлиге Србије.

Оба гола за Чукарички постигао је Лука Аџић у 29. и 51. минуту. Он је оба гола за свој тим постигао из корнера.

Поготке за Спартак дали су Илија Мартиновић у 55. и Војо Убипарип у 81. минуту.Чукарички се налази на четвртом мјесту на табели СЛС са 39 бодова, док је Спартак девети са 31. поеном.

Фудбалери Чукаричког ће у наредном, 26. колу СЛС гостовати Вождовцу, док ће Спартак дочекати ТСЦ.

Фудбалери Новог Пазара и Вождовца одиграли су неријешено, 2:2 (1:1). Оба гола за Нови Пазар постигао је Сејдуба Сума у 13. и 55. минуту из пенала. Стрелци за Вождовац били су Родриго Вилка у 22. и Никола Савић у четвртом минуту надокнаде времена.

Фудбалери Новог Пазара налазе се на седмом мјесту на табели СЛС са 35 бодова, док је Вождовац на десетој позицији са 29 поена.

Нови Пазар ће у наредном колу гостовати Војводини, док ће Вождовац дочекати Чукарички.

ТСЦ је раније данас на свом терену победио Младост из Лучана резултатом 4:1.

У Ивањици ће вечерас од 18 сати играти Јавор и Радник, док ће се од 20 часова у Београду састати ИМТ и Војводина.

Сутра ће играти: Раднички Крагујевац - Железничар (14) - Црвена звезда (19).