Радио ВАР, трофеј Жељезничар Спорт тиму

Дејан Кондић

БАЊАЛУКА - Фудбалери Жељезничар Спорт тима освојили су четврти пехар побједника Купа Града Бањалука. Изабраници Бранислава Крунића су до трофеја дошли након бољег извођења пенала - 4:3. У регуларном дијелу било је 1:1.

Код оба поготка радио је ВАР. У 20. минуту провјеравано је да ли је стријелац гола за Жељезничар Спорт тим Дамјан Јовановић био у офсајду

Напријед је изједначио голом Раде Радића из пенала у 73. минуту на 1:1. Претходно је ВАР технологијом потврђена одлука главног судије Драгана Петровића, да је постојао једанаестерац.

Када су у питању казнени ударци код побједника био је непрецизан Небојша Мирчић, док су код Наприједа непрецизни били Леонтије Драгољић и Бојан Кременовић.

Најбољи играч финала је Ђорђе Ђогић, док је најбољи голман Бојан Вишић, обојица из побједничке екипе.