Пораз Чукаричког и утакмица за заборав

ЛЕСКОВАЦ- Фудбалери Чукаричког поражени су од Генка резултатом 2:0 (2:0) у мечу другог кола групе Ф Лиге конференција. Прво је у 10. минуту Пентсил асистирао Хејнену за 1:0.

У 21. минуту судија Адам Ладебек из Шведске је послије ВАР провјере показао на бијелу тачку пошто је Лука Суботић оборио Хејнена.

Сигуран са бијеле тачке био је Пентсил. Чукарички је друго полувријеме одиграо много боље, измјене које је направио тренер Игор Матић су дале резултата, али клуб са Бановог брда није успио да стигне макар до почасног гола, иако је имао неколико добрих напада и прилика.

У другом мечу другог кола групе Ф Фјорентина и Ференцварош су одиграли 2:2. Послије два одиграна кола Генк и Ференцварош имају по четири бода, Фјорентина два, док је Чукарички без бода. У сљедећем колу, 26. октобра, Чукарички гостује Фјорентини, док ће Генк дочекати Ференцварош.