Почело друго полувријеме: Борац без праве прилике (ВИДЕО)

ГС

БАЊАЛУКА- Фудбалери Борца из Бањалуке губе резултатом 1:0 против екипе ПАОКА из Грчке, у реванш сусрету другог кола квалификација за Лигу шампиона.

Шампион БиХ добро је отворио меч, а у првих десет минута фудбалери Борца имали су двије изгледне прилике да затресу мрежу противника.

ПАОК је половином првог полувремена преузео иницијативу на терену, а у 25. минуту Томас Мург погодио је мрежу Борца за 1:0.

Трибине у Бањалуци испуњене су до посљедњег мјеста а Борац бодри и предсједник Републике Српске Милорад Додик.

У првој утакмици, фудбалери Борца поражени су са 3:2, а у наредном колу побједник овог дуела игра против Малмеа, који је у другом колу био бољи од Клаксвика.