Подриње у четвртфиналу Купа Републике Српске

ЈАЊА – Друголигаш Подриње из Јање пласирао се у четвртфинале Купа Републике Српске пошто је послије бољег извођења пенала савладао Фамос из Источне Илиџе са 8:6 (4:4).

Већ послије 17 минута Фамос је имао предност од 3:0 головима Младена Перовића у трећем и Драшка Куљанина у осмом и 17. минуту. Међутим, домаћин је направио потпуни преокрет и у 73. минуту повео са 4:3. Прво је у 40. минуту Франко Абрего затресао властиту мрежу, а потом су голове за Подриње постизали Андреј Вуковић у 46, Филип Јовичић у 63. и Небојша Стевановић у 73. минуту. Коначан резултат регуларног дијела, 4:4 поставио је Младен Дракул у 78. минуту.

Противник Подрињаа у четвртфиналу које се игра 8. новембра биће Сутјеска из Фоче, а овај сусрет игра се 8. новембра. Истод дана одиграће се и остали четвртфинални сусрети у којима ће се састати: Радник (Бијељина) – Слога (Добој), Борац (Козарска Дубица) – Козара (Градишка) и Текстилац (Дервента) – Звијезда 09 (етно-село Станишић).