Огласио се Роналдо: Добра игра цијеле екипе

Након увјерљиве побједе у Зеници на стадиону „Билино поље“ против репрезентације БиХ у мечу квалификација за пласман на Европско првенство 2024. године, огласио се и Кристијано Роналдо.

Капитен Португала на друштвеним мрежама је објавио неколико фотографија са утакмице у Зеници у којој је његов тим славио резултатом 5:0

„Још једна побједа и добра игра цијеле екипе! Прво мјесто у групи загарантовано! Остајемо јаки“, написао је Роналдо на инстаграму.

Крстијано Роналдо је постигао водећи гол у 5. минути из пенала. Затим је у 20. минути удвостручио предност. У листу стријелаца још су се уписали Бруно Фернандез, Жоао Кансело и Жоао Феликс.

Кристијано Роналдо је својим доласком у БиХ изазвао еуфорију. Екипа је одсјела у Зеници, а ноћ након меча преспавали су у Сарајеву.