Мркаић хет-триком утишао Широки

Д.Д.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – Каква драма са срећним крајем за бањалучки Борац. Екипа Винка Мариновића је славила у Широком Бријегу 3:2 , те сачувала друго мјесто.

Меч је почео шоком за госте. Маријан Ћавар је сјајно упослио Данијела Лукића који је погодио за вођство домаћих у 4.минуту. На изједначење се чекало д 41.минута када се Момчило Мркаић први пут уписао у стријелце.

Услиједио је период мирније игре, гдје су екипе више пазиле на свој гол а онда је Маријан Ћавар сјајним ударцем казнио грешку Борца и погодио за вођство у 82.минуту. А онда права драма у судијској надокнади.

Нинкола Нинковић је убацио лопту а на правом мјесту био Мркаић за изједначење. Исти тандем је био на сцени и у 90+5. Минуту. Нинковић је опет убацио а смушеност одбране домаћих казнио нападач Мркаић који је тако постигао хет трик.