Милан са једним голом предности иде у Напуљ

МИЛАНО - Фудбалери Милана савладали су Наполи на “Сан Сиру” са 1:0 у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона.

Италијански дерби у четвртфиналу Лиге првака понудио је много тога - од узбуђења, до драме на терену. Гол за Росонере је у 40. минуту постигао Исмаел Бенасер.

Док је Наполи нападао, Милан је имао простора за контре. То је донијело два жута картона за Андреа Франка Замбо-Ангису.

Играч више донио је и добру шансу за Радета Крунића, који је у 77. минути шутирао с руба шеснаестераца, али је лопта отишла поред гола.

До краја утакмице Милан је сигурно чувао лопту с играчем више, покушао без неког претјераног срљања доћи до другог гола, што није успио, тако да на реванш сусрет носи један гол предности.

Сусрет у Напуљу игра се већ сљедеће седмице.