Крупа надиграла Подриње

М.З.

КРУПА НА ВРБАСУ - Фудбалери Крупе нису имали већих проблема да дођу до нова три бода у првенству Републике Српске и на свом стадиону побиједили су Подриње резултатом 3:1.

Изабраници тренера Владимира Илића остали су на првом мјесту табеле са 58 бодова, а пратиих Слобода са 48 и двије утакмице мање.

Сав посао у премијерном мечу 21. кола Крупа је обавила већ у првих 45 минута када је постигла све голове.

У другом дијелу игре домаћи фудбалери су чували предност и мислима већ били на суботњем првенственом дербију против Слободе у Новом Граду.

Већ у десетом минуту Огњен Крнета је матирао Едиса Шеховића да би на 2:0 повисио Никола Дујаковић тачно након пола сата игре.

У 38. минуту побједнике је практично био ријешен када је Крнета постигао свој други гола на мечу. Почасни погодак за госте из Јање дао је Филип Јовичић у 82. минуту.