Катаи постао најбољи стријелац у историји Суперлиге!

Танјуг

БЕОГРАД - Фудбалер Црвене звезде Александар Катаи постао је данас најбољи стријелац у историји Суперлиге Србије, пошто је на утакмици против Радничког из Ниша са два гола дошао до свог 104. поготка у најквалитетнијем фудбалском такмичењу Србије.

Катаи (33) је на тај начин престигао Милана Бојовића и осамио се на врху листе стријелаца. Он је данас стигао и до 116. гола у црвено-бијелом дресу и на тај начин се изједначио са Дарком Панчевим и заузима седму позицију на вјечној листи Звездиних стријелаца.

Српски фудбалер је данас меч почео на клупи, у игру је ушао у 56. минуту утакмице, затим је два минута касније постигао први, а потом у 60. минуту и други гол на утакмици.

Фудбалери Црвене звезде побиједили су данас Раднички из Ниша резултатом 5:1, у мечу 12. кола Суперлиге Србије.

Црвено-бијели су први на табели Суперлиге Србије са 31 бодом.