Јуниорима Борца историјски први Куп Српске

Д.Д.

БАЊАЛУКА – Јуниори Борца исписали су историју и постали су побједници премијерног издања Купа Републике Српске у овој конкуренцији.

У финалу су савладали добојску Слогу са 3:0 и тако се окитили трофејом. У мечу који је одигран на помоћном терену Градског стадиона у Бањалуци Борац је повео у 19.минуту голом Немање Стјепановића.

На старту другог дијела Бањалучани су повећали на 2:0 и стекли велику предност а мрежу ривала је затресао Бојан Макарић. Коначан резултат поставио је у 90.минуту резервиста  Филип Сарић.

Тренер јуниорске екипе Зоран Драгишић честитао је својим момцима.

-Честитам екипи на освајању трофеја. Одиграли смо одлично финале у којем смо контролисали утакмицу већим дијелом меча. На вријеме смо дали голове и након тога дошли до заслужене побједе и пехара. Поносан сам на њих исписали смо историју јер је ово прво издање Купа Републике Српске за јуниоре. Хвала мојим сарадници , управи а ми смо освајањем трофеја крунисали ову сезону – поручио је Драгишић.