Јовељић стријелац у побједи ЛА Галаксија против Спортинга

КАНЗАС СИТИ - Фудбалери Лос Анђелес Галаксија победили су у гостима екипу Спортинга из Канзас Ситија резултатом 3:2 у јутрошњем мечу МЛС лиге.

Спортинг је послије првог полувремена водио 2:0 головима српског интернационалца Немање Радоје и Вилијама Агаде у трећем минуту надокнаде првог дијела меча. Радоја је одиграо цијео меч за домаћи тим.

Стријелци за екипу из Лос Анђелеса били су Ерик Завалена у 72, српски интернационалац Дејан Јовељић у 75. и Марко Делгадо у 80. минуту.

Јовељић је био стартер у екипи из Лос Анђелеса, а замјењен је у 83. минуту. Он је у досадашњем дијелу сезоне у МЛС лиги постигао пет голова.

Српски фудбалер дели прво мјесто на табели листе стрелаца МЛС лиге са Луис Морганом из екипе Њујорк Ред Бул.