Јагодић задовољан и поред пораза од Арсенала

Дејан Кондић

ЗЛАТИБОР - Добојска Слога поражена је у другој контролној утакмици на Златибору од Арсенала из Тивта са 1:0. Против црногорског тима нису играли Срђан Грабеж, због повреде ноге и Дејан Видић који се недавно опоравио од теже повреде кључне кости.

Тренер Добојлија Владо Јагодић истиче да је задовољан како је његова екипа изгледала у првом полувремену.

- Извели смо на терен двије екипе, једну која је играла 60 минута, а друга 30. Мислим да је реалан резултат након првог дијела два разлике за нас. Нисмо имали среће да поентирамо.

Најважније ми је да смо играли, спустили смо лопту и нисмо противнику дозволили оно што смо дали Радничком из Крагујевца, и то ме храбри.

Примили смо гол из прекида, послије корнера на другој стативи и то не смије да нам се дешава.

Нисам хтио Видића да оптерећујем и уводим у игру. Пораз који не боли, момци су одрадили одлично ових седам дана. Идемо добрим путем.

Још да нам се Срђан врати и добићемо оно што желим, да екипа има главу и реп – рекао је Јагодић.