Илићка 01 прејака за Херцеговац

Д. П.

БАЊАЛУКА - У одгођеној утакмици 20. кола Друге лиге Републике Српске група запад Полет 1926 из Брода и Укрина из Чечаве играли су неријешено, 2:2. Повели су гости у петом минуту аутоголом Николе Лекића, а онда је Боро Жарић за нешто више од пет минута преокренуо резултат. Прво је у 17. минуту изједначио на 1:1, а онда је у 22. донио предност домаћину.

Бод тиму из Чечаве донио је Денис Зеленковић у 69. минуту. Оба тима завршила су сусрет са по 10 играча. Прво је у 75. минуту фудбалер Полета 1926 Данијел Миловац зарадио директан црвени картон, а 11 минута касније исто се десило играчу Укрине Славиши Симићу. По бод освојен у овом мечу ниједној ни другој екипи неће много значити у борби за опстанак, јер и даље чврсто држе посљедње двије позиције.

Фудбалери Илићке 01 из Брчког у посљедњем мечу 25. кола Друге лиге, група исток побиједили су Херцеговац из Билеће с 3:0. Домаћини су до предности дошли у 35. минуту поготком Милована Арсића. У 70. минуту Борис Томић је удвостручио предност Брчака, а коначан резултат поставио је Милош Крсмановић у 82. минуту.