Напето до краја: Пенали у Бањалуци (ВИДЕО)

Ивана Винчић

БАЊАЛУКА - Након што је завршен други продужетак, гледаћемо извођење пенала. Пенали ће одлучити ко ће у Лигу Европе, а ко у Конференцијску лигу.

Ференцварош је изједначио у 111. минуту са бијеле тачке након што је голман Борца непромишљено направио прекршај. Варга је био сигуран за 1:1.

Борац води од 104. минута

Капитен Срђан Граховац постигао је кључан гол у 104. минуту и омогућио Борцу вођство од 1:0 против Ференцвароша.

Бањалучки клуб сада само што није обезбиједио мјесто у групној фази Лиге Европе, уз подршку вјерних навијача на испуњеном Градском стадиону.

Остало је још 15 минута да се одржи овај важан резултат и упише историјски успјех.

Подршка са трибина је епска!

Прва утакмица у Будимпешти завршена је без голова, а позитиван резултат вечерас у Бањалуци одвео би „Борац“ у групну фазу елитног такмичења, што би био највећи успјех клуба, али уједно и једног тима из Републике Српске и БиХ.