Хрватски навијачи прекинули утакмицу (ВИДЕО)

ЉУБЉАНА - Навијачи Ријеке направили су скандал на утакмици против Олимпије у Љубљани.

Фудбалери Ријеке убједљиво губе од Олимпије у Љубљани у утакмици квалификација за Лигу конференција.

На крају првог полувремена било је 4:0, а потом су примили и гол за 5:0 па је утакмица прекинута у 65. минуту и играчи су отишли у свлачионице.

Флоруч је већ у 2. минуту постигао гол за домаћи састав да би Талисон у 13. повисио на 2:0, а онда је Којић погодио за 3:0 и "покер" је комплетирао Талисон па се отишло у свлачионице на полувремену.

Већ на старту другог полувремена Педро Лукас постигао је гол за бламантних 5:0 и понижење Ријеке која је била хит у хрватском фудбалу сезону раније.

У Хрватској је резултат гласио 1:1 послије 90 минута игре, а сада је ситуација изузетно лоша по њих.

Навијачи су побјеснили и кренули да дивљају на стадиону, бацали су бакље и на терен и на трибину гдје су домаћи навијачи, и судија је у 65. минуту прекинуо утакмицу, преноси Б92.

29.08.2024, Olimpija Ljubljana - Rijeka, Rijeka pyro, check more here: https://t.co/e6rfuNGF78 pic.twitter.com/5EstxYSmxX