Фудбалски савез донио одлуку: Утакмица Борца и Сарајева добила епилог

ГС

Утакмица између Сарајева и Борца, која се играла синоћ, регистрована је резултатом 0:3, одлучила је на данашњој сједници Такмичарска комисија Фудбалског савеза БиХ.

На сједници се расправљало о реванш утакмици четвртине финала Купа БиХ, ФК Сарајево-ФК Борац која је прекинута у судијској надокнади другог полувремена због напуштања терена од стране играча домаћег тима.

Комитет за такмичење је једногласно донио одлуку да се поменути сусрет региструје службеним резултатом 0:3 у корист ФК Бањалучана.

Подсјећамо, Борац је водио 1:2 у финишу меча када су тренер и спортски директор Сарајева одлучили да повуку екипу са терена незадовољни суђењем Матеа Мусе. У наредним данима ћемо сазнати и казне за челне људе Сарајева као и клуб, а томе ће одлучивати Дисциплинска комисија ФС БиХ.