Фудбалери Партизана бољи од Железничара

БЕОГРАД - Фудбалери Партизана побиједили су  данас Железничар резултатом 3:1 у мечу 23. кола Суперлиге Србије.

Партизан је повео већ у седмом минуту, стријелац је био Самед Баждар, а асистент Алдо Калулу.

Гости су изједначили голом бившег фудбалера Црвене звезде Стефана Хајдина, а гол му је намјестио Бранислав Кнежевић.

Баждар је одличну партију крунисао асистенцијом Бибарсу Натху у 29. минуту.

Израелац, капитен "црно-белих" на данашњој утакмици поставио је коначан резултат голом са бијеле тачке у 35. минуту.

Утакмици су присуствовали и кошаркаши Партизана, а на трибинама је било 7.256 навијача, који су дошли да подрже екипу пред "вјечити дерби".

Улаз је био слободан.

Партизан је остао први са 59 бодова, једним више од Црвене звезде којој гостује следеће суботе од 17 часова.

Железничар је остао претпоследњи са 19 бодова, а у наредном колу дочекаће нишки Раднички.