Фудбалери Фамоса савладали Романију: “Мотористи” се реванширали

Г.С.

ИСТОЧНО САРАЈЕВО - Фудбалери Фамоса из Источне Илиџе у трећој контролној утакмици ове зиме, другој против паљанске Романије, остварили су прву побједу.

Послије пораза од популарне “вучице” 0:3 и од Сутјеске из Фоче 1:2, изабраници Дарка Војводића савладали су чету Милана Гутовића са 2:0 и тако им се реванширали за стартни пораз у припремном периоду.

Била је ово знатно другачија утакмица од прве ова два ривала, која је одиграна прије 14 дана. Тада је Романија доминирала, а сада Фамос, који је био бољи. Почетну иницијативу реализовао је у десетом минуту голом Огњен Стјепановић. Услиједио је период нешто боље игре Романије, који није био крунисан поготком. У другом дијелу сусрета тренери обје екипе увели су велики број нових играча, а други погодак за “мотористе” постигао је Илхан Локванчић у 71. минуту.