Фудбалери Бајерна постигли осам голова у побједи против Мајнца, хет-трик Кејна

МИНХЕН - Фудбалери Бајерна побиједили су данас на свом терену екипу Мајнца резултатом 8:1 у мечу 25. кола Бундеслиге.

Три гола за Бајерн постигао је Хари Кејн, који се у стријелце уписао у 13, седмом минуту надокнаде првог полувремена и у 70. минуту.

Два гола постигао је Леон Горецка у 20. и другом минуту надокнаде времена. По једном у стријелце уписали су се Томас Милер у 47, Џамал Мусијала у 61. и Серж Гнабри у 66. минуту. Једини стријелац за Мајнц је био Надим Амири у 31. минуту.

Бајерн је други на табели Бундеслиге са 57 бодова, а у наредном колу гостоваће Дармштату.

Мајнц је претпосљедњи на табели са 16 бодова, а у наредном колу Бундеслиге дочекаће Бохум.

У осталим данашњим утакмицама 25. кола Бундеслиге постигнути су сљедећи резултати: Аугсбург - Хајденхајм 1:0, Борусија (М) - Келн 3:3 и Лајпциг - Дармштат 2:0.